Remények, kétharmad, búcsú (fotók)

2018.04.09 01:21
Fotó: Tóth Gergő
Fotó: /
A Fidesz újra kétharmaddal nyert, lemondott az MSZP teljes elnöksége, Vona Gábor és az Együtt elnöksége is.  A képre kattintva galéria nyílik!
Fotók: Tóth Gergő, Molnár Ádám, Vajda József, Draskovics Ádám, MTI

Megvan a legjobb fűrészvirtuóz és baltaakrobata

Hatodik bajnoki címét szerezte meg Juhász István a Hungaroringen rendezett STIHL Timbersports Magyar Nemzeti Bajnokság döntőjében.

Megosztás
2018.07.17 18:35
Frissítve: 2018.07.17 18:38
A vb-részvétel volt a tét/ Todoroff Lázár
Underhand Chop: a cél a vízszintesen rögzített, 32 cm vastag tuskó mindkét oldalról történő átvágása fejszével/ Todoroff Lázár
Egy versenyfejsze 3-400 euróba kerül/ Todoroff Lázár
Stock Saw: profi fűrésszel két korongot kell vágni a 40 cm-es tuskóból a kijelölt részen alsó és felső vágással/ Todoroff Lázár
Standing Block Chop: ez a versenyszám a fa fejszével történő kivágását szimulálja/ Todoroff Lázár
Springboard: a versenyzőnek két pallót kell a függőlegesen rögzített fatörzsbe ékelnie/ Todoroff Lázár
A cél a törzs csúcsára rögzített, 27 cm átmérőjű tuskó elvágása/ Todoroff Lázár
Hot Saw: a tuningolt motorfűrész egy a hószánokra, nagy teljesítményű motorkerékpárokra jellemző 60-80 lóerős, egy hengeres, két/ Todoroff Lázár
A Hot Saw súlya 30 kg, sebessége akár 250 km/h is lehet, ára 5.000 euró/ Todoroff Lázár
Juhász István 85 ponttal nyert, Bozsó Zoltán 63-at, Hamvasi Ferenc pedig 59-et szerzett/ Todoroff Lázár