Előző
Következő
új cikk

Impresszum

[A+ A-] [Nyomtatás]

A NÉPSZAVA online szerkesztősége

Szerkesztőségvezető:
Olasz Andrea 

Munkatársak:
Kazinczi Károly 
László-Bencsik Judit 
Soós Henrietta 

E-mail: online@nepszava.hu

A NÉPSZAVA szerkesztősége

Főszerkesztő:
Németh Péter - nemethp@nepszava.hu

Főszerkesztő-helyettes:
Sebes György - sebesgy@nepszava.hu

Simon Zoltán - simonz@nepszava.hu

Vezető szerkesztő:
Biró Marianna - birom@nepszava.hu
Rónay Tamás - ronayt@nepszava.hu

Vezetőszerkesztő-helyettes:

Friss Róbert - frissr@nepszava.hu 

Lapszerkesztők:

Muzslai Katalin - muzslai.katalin@nepszava.hu
Tóth Jenő - tothj@nepszava.hu

Belföld

Fazekas Ágnes - fazekasa@nepszava.hu

Gulyás Erika gulyase@nepszava.hu
Juhász Dániel - juhasz.daniel@nepszava.hu

Szánthó Péter szanthop@nepszava.hu
Veress Jenő főmunkatárs - veressj@nepszava.hu

Zoltai Ákos zoltaia@nepszava.hu

Gazdaság

Törő András szerkesztő - toroa@nepszava.hu
Bonta Miklós szerkesztő - bontam@nepszava.hu
Bihari Tamás - biharit@nepszava.hu

Kultúra

Balogh Gyula szerkesztő - balogh@nepszava.hu
Bársony Éva főmunkatárs - barsonye@nepszava.hu
Bóta Gábor - botag@nepszava.hu

Mészáros Márton meszarosm@nepszava.hu

Publicisztika

Andrassew Iván 1952-2015 

Várkonyi Tibor - varkonyit@nepszava.hu
Somfai Péter - somfaip@nepszava.hu

Külpolitika

Barabás Péter - barabasp@nepszava.hu
Elekes Éva főmunkatárs - elekese@nepszava.hu
Gál Mária - galm@nepszava.hu

Sport

Bernau Péter bernaup@nepszava.hu

Hatos Szabolcs hatossz@nepszava.hu

Korom Milán koromm@nepszava.hu

Fotó

Szalmás Péter képszerkesztő - foto@nepszava.hu
Tóth Gergő - tothg@nepszava.hu
Vajda József - vajdaj@nepszava.hu

Molnár Ádám molnara@nepszava.hu

A NÉPSZAVA szerkesztőség elérhetőségei

Központi telefonszám: +36 1 477 90 00
Cím: 1066 Budapest, Jókai utca 6.
Email: nepszava@nepszava.hu

A NÉPSZAVA és a NÉPSZAVA online kiadója

A XXI.század Média Kft.


Központi telefonszám: +36 1 477 90 00
Fax: +36 1 477 90 20

Hirdetés: +36 1 477 90 30
Hirdetés fax: +36 1 477 90 33
Hirdetés e-mail: hirdetes@nepszava.hu

Terjesztés: +36 1 477 90 08
Terjesztés e-mail: terjesztes@nepszava.hu

Cím: 1066 Budapest, Jókai utca 6.

Design, programozás, hosting és technikai üzemeltetés
Plex Online Kft.