Előző
Következő
új cikk

Impresszum

[A+ A-] [Nyomtatás]

A NÉPSZAVA online szerkesztősége

Szerkesztőségvezető:
Olasz Andrea 

Munkatársak:
Kazinczi Károly 
László-Bencsik Judit 

E-mail: online@nepszava.hu

 

A NÉPSZAVA szerkesztősége

Tiszteletbeli főszerkesztő

Németh Péter

nemethp@nepszava.hu

Megbízott főszerkesztő

Horváth Gábor

horvath.gabor@nepszava.hu

 

Szerkesztők

Friss Róbert

frissr@nepszava.hu

Hargitai Miklós

hargitai.miklos@nepszava.hu

Rónay Tamás

ronayt@nepszava.hu

 

Belföld

Boda András - mb. rovatvezető

boda.andras@nepszava.hu

Batka Zoltán

batka.zoltan@nepszava.hu

Czene Gábor - főmunkatárs

czene.gabor@nepszava.hu

Danó Anna - főmunkatárs

dano.anna@nepszava.hu

Doros Judit

doros.judit@nepszava.hu

Gulyás Erika

gulyas.erika@nepszava.hu

Juhász Dániel

juhasz.daniel@nepszava.hu

Simon Zoltán - főmunkatárs

simonz@nepszava.hu

Veress Jenő főmunkatárs

veress.jeno@nepszava.hu

Zoltai Ákos

zoltai.akos@nepszava.hu

Gazdaság

Törő András - rovatvezető

toro.andras@nepszava.hu

Marnitz István

marnitz.istvan@nepszava.hu

Bihari Tamás

bihari.tamas@nepszava.hu

Bonta Miklós

bonta.miklos@nepszava.hu

Varga Dóra

varga.dora@nepszava.hu

Kultúra

Csepelyi Adrienn - rovatvezető

csepelyi.adrienn@nepszava.hu

Kuczogi Szilvia - főmunkatárs

kuczogi.szilvia@nepszava.hu

Balogh Gyula - szerkesztő

balogh@nepszava.hu

Bársony Éva - főmunkatárs

barsonye@nepszava.hu

Hompola Krisztina - szerkesztő

hompola.krisztina@nepszava.hu

Mészáros Márton

meszaros.marton@nepszava.hu

Urbán Csilla

urban.csilla@nepszava.hu

Csákvári Géza

csakvari.geza@nepszava.hu

Külpolitika

Rónay Tamás - rovatvezető

ronayt@nepszava.hu

Gál Mária

gal.maria@nepszava.hu

Körösi Ivett

korosi.ivett@nepszava.hu

Kárpáti János

karpati.janos@nepszava.hu

Mozaik

Muzslai Katalin - rovatvezető

muzslai.katalin@nepszava.hu

Publicisztika

Andrassew Iván 1952-2015

N. Kósa Judit - rovatvezető

nkosa.judit@nepszava.hu

Sport

Bernau Péter - rovatvezető

bernaup@nepszava.hu

Hatos Szabolcs

hatossz@nepszava.hu

Korom Milán

koromm@nepszava.hu

Fotó

Szalmás Péter - rovatvezető

foto@nepszava.hu

szalmasp@nepszava.hu

Hárs Kata - képszerkesztő

hars.kata@nepszava.hu

Molnár Ádám

molnara@nepszava.hu

Tóth Gergő

tothg@nepszava.hu

Vajda József

vajdaj@nepszava.hu

 

A NÉPSZAVA szerkesztőség elérhetőségei

Központi telefonszám: +36 1 477 90 00
Cím: 1066 Budapest, Jókai utca 6.
Email: nepszava@nepszava.hu

A NÉPSZAVA és a NÉPSZAVA online kiadója

A XXI.század Média Kft.


Központi telefonszám: +36 1 477 90 00
Fax: +36 1 477 90 20

Hirdetés: +36 1 999 95 28
Hirdetés e-mail: hirdetes@nepszava.hu

Terjesztés: +36 1 477 90 08
Terjesztés e-mail: terjesztes@nepszava.hu

Cím: 1066 Budapest, Jókai utca 6.

Design, programozás, hosting és technikai üzemeltetés
Plex Online Kft.