férfi kézilabda;férfi kézilabda BL;Telekom-Veszprém;

2018-02-07 22:10:00

Férfi kézilabda BL - Szoros csatában újabb Veszprém-vereség

Folytatódott a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatának vesszőfutása a Bajnokok Ligájában, mivel a bakonyi alakulat 22-20-as vereséget szenvedett a THW Kiel otthonában. Ugyan a magyar csapat szerezte meg a vezetést, s sokáig fej-fej mellett haladtak, a németek az első félidő utolsó tíz percében megrázták magukat, s ötgólos előnyt szereztek. (14-9) A második játékrészben kilenc perc elteltével már csak egy gól volt a magyar csapat hátránya, ám a Veszprémnek hiába nyílt többször is lehetősége az egyenlítésre, végül kétgólos vereséget szenvedett.

A bakonyiak így legutóbbi öt Bajnokok Ligája meccsükből négyet elveszítettek, a Kiel pedig pontszámban beérte a Veszprémet. Ljubomir Vranjes tanítványai legközelebb jövő szombaton lépnek pályára a legrangosabb nemzetközi kupasorozatban, akkor a fehérorosz Meshkov Brest lesz a magyar csapat vendége, azt megelőzően pedig a Vác lesz az ellenfél a magyar bajnokságban.