labdarúgás;

2018-11-07 21:03:11

Nagyot lépett a Barcelona

Szinte a nyolcaddöntőben érezheti magát a Barcelona, miután 1-1-es döntetlent ért el a kedden lapzártánk után befejeződött mérkőzésen az Internazionale otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában. A katalán együttesnek a hátra lévő két körben egy pont is elég a továbblépéshez.

Ugyanebben a kellemes helyzetben van az FC Porto is, miután 4-0-ra kiütötte a Lokomotiv Moszkvát.

Nem dőlt el semmi a C jelű négyesben, ahol a Crvena Zvezda 2-0-ra nyert a Liverpool ellen, a Napoli pedig 1-1-re végzett a PSG-vel. A Napolinak és a Liverpoolnak 6-6, a PSG-nek 5, a Crvena zvezdának 4 pontja van.

A szerdán lapzártánkig befejeződött találkozókon nem borult a papírforma. Az AS Roma idegenben győzte le 2-1-re a Hörur Magnusson kiállítása miatt az 56. perctől tíz emberrel játszó CSZKA Moszkvát. A másik meccsen a Valencia hazai pályán még magabiztosabban, 3-1-re bizonyult jobbnak a Young Boys csapatánál.