futball;Atlético Madrid;Antoine Griezmann;Girona;

2017-08-21 07:54:00

Feltámadt az Atlético

Az Atlético Madrid nagyot mentett a spanyol bajnokság első fordulójában, tíz emberrel, az utolsó 12 percben dolgozott le kétgólos hátrányt a Girona ellen. A 25. percben 2–0 állt az eredményjelzőn a hazaiaknak, Cristhian Stuani addigra kétszer is betalált. A madridiak legnagyobb sztárja Antoine Griezmann nehéz helyzetbe hozta csapatát, lévén előbb műeséssel „harcolt” ki magának egy sárga lapot, majd addig-addig szövegelt a játékvezetőnek, míg a piros is villant. A matracosok ennek ellenére pontot mentettek, ugyanis Correa és Giménez is betalált.

La Liga, 1. forduló:

Leganes-Alavés 0-1, Valencia-Las Palmas 1-0, Celta Vigo-Real Sociedad 2-3, Girona-Atlético Madrid 2-2, Athletic Bilbao-Getafe X-X. A Bacelona-Betis és a Deportivo-Real Madrid mérkőzés lapzártánk után ért véget. Hétfő: Levante-Villarreal, Málaga-Eibar.