2018.09.20

„Ronaldo kiállítása a labdarúgás szégyene”

A portugál aranylabdás több meccses eltiltást is kaphat, noha nem egyértelmű, egyáltalán jogosan küldte-e le Felix Brych játékvezető.

2018.09.19

Szalai góltalan maradt az első BL-meccsén

A Hoffenheim első meccsét játszotta a Bajnokok Ligája csoportkörében, és ugyan sokáig vezetett, győzni nem tudott Harkovban.

2018.09.16

Elszalasztott esély volt a Davis Kupa

Az utolsó két meccséből csak egyet kellett volna megnyernie a magyar Davis Kupa-csapatnak, ám a csehek végül megfordították a párharcot.

2018.09.12

Fucsovics és Babos tárgyal a szövetséggel

Fucsovics Márton és Babos Tímea a szövetség elnökével, Szűcs Lajossal tárgyalva keresnek mindenki számára elfogadható megoldást. Eközben a férfi csapat - a világranglistán 43

2018.09.11

Hiába az aláírásgyűjtés, egy húszévesre cseréli Räikkönent a Ferrari

Az idény végén távozik a Ferrari istállótól a 2007-ben világbajnok Kimi Räikkönen, akinek a helyére a maranellói csapat saját nevelésű pilótája, a monacói Charles Leclerc érkezik.

2018.09.10

Nem csak sport, milliárdos üzlet is a foci

A haszonért semmi sem drága, a legjobb labdarúgók évente akár 60 tétmérkőzésen is pályára lépnek, így termelve óriási bevételt.

2018.09.05

Az unalmas barátságos meccsek helyett jön a Nemzetek Ligája

Ezentúl nem a selejtezőcsoportok harmadikjai, hanem az újonnan életre hívott sorozat négy osztályának győztesei csatlakozhatnak az Európa-bajnokság mezőnyéhez.

Soha nem költöttek még ennyi pénzt játékosokra

Idén először fordult elő, hogy két ligában is egymilliárd euró fölötti összegért igazoltak. A legdrágább szerzemény nem Cristiano Ronaldo lett.

2018.08.30

BL-sorsolás: Ronaldo visszatér az Old Traffordra

Az ötszörös aranylabdás portugált az előző Bajnokok Ligája-szezon legjobb csatárának választották meg, az év játékosa viszont Luca Modric lett.

Monzában még nem borul a dominó

A Force India tulajdonosváltása ellenére az Olasz Nagydíjon még változatlan felállásban állnak rajthoz a csapatok, így Robert Kubica visszatérése várat magára.

2018.08.28

Eladó a Chelsea, de nem mindenáron

Roman Abramovics, az angol élvonalban szereplő futballklub orosz tulajdonosa rekordáron adhat túl az észak-londoni egyesületen, amelyet tizenöt éve vásárolt, és futtatott fel.

2018.08.25

Villámgyors Ferrarik a Belga Nagydíjon

Valtteri Bottas rajtbüntetést kapott, így Lewis Hamiltonnak egyedül kell megküzdenie a maranellói istálló két pilótájával.

2018.08.23

Utolsó utáni esély - Véghajrában az átigazolások

Az angol és olasz labdarúgó-bajnokságban is bezárult a „transzfer ablak”, klub nélküli játékost azonban még mindig szerződtethetnek.

2018.08.18

Cristiano Ronaldo színre lép a Juventusban

Csonka fordulóval indul az olasz labdarúgó-bajnokság szombaton, a genovai hídkatasztrófa miatt ugyanis két mérkőzést elhalasztottak. A Juventus sztárigazolása tétmérkőzésen is bemutatkozik Olaszországban.

2018.08.15

Madridi küzdelem a Szuperkupa-trófeáért

Thibaut Courtois egykori klubja ellen mutatkozhat be a Real Madridban. A matracosok szurkolói plüsspatkányokkal készülnek, hogy megdobálják a belga hálóőrt.

2018.08.12

Újabb aranyat zsebelt be Rasovszky Kristóf

Egy-egy arany- és ezüstérem után a leghosszabb távon sem talált legyőzőre a 21 éves magyar a nyílt vízi úszók glasgow-i Európa-bajnokságán.

2018.08.10

Gigászok csatája a Premier League nyitányán

Az angol labdarúgó-bajnokság szezonja rögtön rangadóval indul, az 1. fordulóban a bajnoki címvédő Manchester City az Arsenalhoz látogat.

2018.08.08

Megmenekül a Force India

A csődeljárás alá helyezett istállót Lawrence Stroll, a Williamsnél versenyző Lance Stroll édesapja által vezetett konzorcium vásárolta meg.

2018.08.07

Újabb Eb-érmet szerzett Késely Ajna

A 16 esztendős magyar harmadik lett 1500 méter gyorson a glasgow-i úszó Európa-bajnokságon. Hosszú Katinka 100 háton lemaradt a dobogóról.

2018.08.02

F1: Harc az eurómilliókért

Augusztus 25-én folytatódik majd a Forma-1 idénye. A Ferrari új erőforrással készül, míg a Force Indiát a megszűnés réme fenyegeti.

2018.08.01

Walesi hercegből lett Franciaország királya

Geraint Thomas 32 évesen nyerte első háromhetes versenyét. Már gyermekként felfigyeltek rá, ám úgy tűnik, későn érő típus.

2018.07.29

Hamilton győzött a Magyar Nagydíjon

Az utolsó körökig úgy tűnt, hogy a Mercedes kettős győzelmet arat, ám Bottas előbb Vettellel, majd Ricciardóval ütközött, így három pozíciót is bukott.

2018.07.21

Öt esélyese is van a Német Nagydíjnak

A két Red Bull hibába volt villámgyors pénteken a Hockenheimringen, Daniel Riccardo a mezőny végéről indulhat vasárnap. A Mercedes Valtteri Bottas szerződését is meghosszabbította.

2018.07.19

A kardozók mehetnek nagyot a világbajnokságon

Leginkább a férfi kardozóktól várható kiemelkedő szereplés a csütörtöktől jövő péntekig tartó kínai világbajnokságon, Vuhsziban, ahol más szakágakban is van magyar éremesély.

2018.07.17

Egységben az erő

A francia válogatott tagjai csak elvétve csillogtatták meg egyéni erényeiket, a csapategység jelentette a döntő különbséget.

2018.07.15

Gólzáporos döntő: Franciaország a világbajnok

Franciaország határozott játékkal, 4-2-re nyerte a labdarúgó-világbajnokság döntőjét a keményen küzdő Horvátország ellen.

2018.07.12

„Alábecsültek minket”

Százezrek ünnepeltek Horvátország utcáin és terein szerda éjjel, miután az ország válogatottja bejutott a világbajnokság döntőjébe.

2018.07.11

Tokióban több magyar érem jöhet össze

A két év múlva esedékes nyári olimpián a kajak-kenu számokban a korábbi egy helyett két egység indulhat nemzetenként, így még sikeresebb lehet a játékokon a sportág.

2018.07.10

Umtiti fejese döntőbe repítette a franciákat

Franciaország 1-0-ra legyőzte Belgiumot az elődöntőben, így 2006 után bejutott a világbajnokság vasárnapi, moszkvai fináléjába.

2018.07.09

Babos Tímea történelmet írt Wimbledonban

A 25 esztendős magyar teniszezőnő nevével kezdődik majd július 16-tól a női páros világranglista.

2018.07.06

Hiába az asztmagyógyszer, Froome nekifuthat a rekordbeállításnak

Alpe d’Huez, 30 éve nem látott mennyiségű macskaköves, egy extrém rövid szakasz, öt hegyi befutó és aszfaltozatlan utak fémjelzik a 105. Francia Körversenyt

2018.07.02

Kettős győzelmet dobott el a Mercedes

A Red Bull hazai pályáján Max Verstappen ölébe hullott a győzelem, míg Kimi Räikkönen nem engedte el csapattársát, Sebastian Vettelt, aki így egy ponttal vezeti a pontversenyt.

2018.06.30

Most kezdődik az igazi világbajnokság

Franciaország és Argentína összecsapásával megkezdődik az egyenes kieséses szakasz. Este Uruguay és Portugália is összeméri erejét.

2018.06.29

Két szék közt a pad alá eshet Ricciardo

Hirtelen kedvezőtlen pozícióban találta magát Daniel Ricciardo, a Forma-1-es Red Bull pilótája.

2018.06.27

Rojo hajrágóljával jutott tovább Argentína

Az argentinok legyőzték Nigériát, így továbbjutottak a szombati nyolcaddöntőbe, ahol Franciaországgal találkoznak Kazanyban.

2018.06.24

Francia Nagydíj - Hamilton bearanyozta a britek napját

A négyszeres világbajnok és címvédő Lewis Hamilton vasárnap rajt-cél győzelmet aratott a Forma-1-es Francia Nagydíjon, míg legnagyobb riválisa, Sebastian Vettel első körös balesete után ötödikként zárt.

2018.06.23

Svájc hosszabbításban győzte le Szerbiát

Ahogy Brazília a hajrában győzte le Costa Ricát, ugyanígy tett később Svájc Szerbia ellen. A nigériaiak sikere pedig reményt adhat az argentinoknak.

2018.06.22

Káosz a repülőcirkusz miatt

Red Bull Air Race - A futam meglehetősen megosztja az embereket: van, aki nem érti, miért kell a főváros szívében egy zajos, környezetszennyező, balesetveszélyes rendezvényt tartani, ami a fél Budapest lezárásával jár.

Azok az igazi vesztesek, akik otthon maradtak

A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) 400 millió dollárt oszt szét a végső helyezésektől függően, azonban a vb-ről lemaradó országok sokkal többet veszítenek.

2018.06.19

Beindult az orosz henger

A házigazda második meccsét is megnyerte, míg Kolumbia és Lengyelország váratlanul elveszítette első összecsapását.