Real Madrid;Real Sociedad;

2015-05-11 07:58:00

Ronaldo végzetes bakija

Alighanem elbukta a bajnoki címet a Real Madrid, miután a labdarúgó spanyol bajnokság 36. fordulójában hazai pályán 2-2-es döntetlen játszott a Valenciával.

A vendégek hiába vezettek 45 percnyi játék után 2-0-ra a győzelmet nem sikert megszerezniük. A mérkőzés kulcsmomentuma Cristiano Ronaldo nevéhez fűződött: a portugál klasszis az első félidő végén büntetőt hibázott. A Barcelona otthon 2-0-ra legyőzte a Real Sociedad csapatát, így két fordulóval a bajnokság vége előtt 4 ponttal vezet a „királyi gárda előtt.

További eredmények: Eibar-Espanyol 0-2, Athletic Bilbao-Deportivo La Coruna 1-1, Granada-Córdoba 2-0, Levante-Atlético Madrid 2-2, Villarreal-Elche 1-0.

Az élmezőny: 1. Barcelona 90 pont, 2. Real Madrid 86, 3. Atlético Madrid 77, 4. Valencia 73.