Real Madrid;Barcelona;Atlético Madrid;Rafael Benítez;

2015-12-16 06:52:00

Benítez repül?

A Barcelona elleni hazai 0-4 óta teljesen össze van zavarodva mindenki a Real Madrid háza táján. A szurkolók nehezen emésztették meg a megalázó vereséget, a játékosok pedig minden jel szerint elpártoltak edzőjük, Rafael Benítez mellől. Vasárnap este a királyiak 1-0-s vereséget szenvedtek a Villarreal otthonában, és ezzel öt pontra nőtt a hátrányuk a Barcelona, Atlético Madrid duó mögött.

A hétvégi összecsapáson több jel is arra utalt, hogy a futballisták részéről minden szimpátiáját elveszítette az együttes trénere, akinek nyári kinevezésével élete álma vált valóra. A meccs előtt az utóbbi hetek gyenge formája miatt a tréner a kispadra száműzte a királyiak világbajnok, német válogatott középpályását, Toni Kroost, amellyel kapcsolatban a szintén kispados, és a távozás gondolatán elmélkedő Isco nem rejtette véka alá véleményét a kamerák kereszttüzében.

Aztán a meccs hajrájában, miközben Benítez behozta a megsérülő Marcelo helyére Jesét, utasította a gárda walesi sztárját, Gareth Bale-t, hogy segítsen be a védelembe, azonban a szélső látványosan nem hallgatott mestere szavaira, továbbra is ment a maga feje után, amelynek köszönhetően a Villarreal az utolsó percekben veszélyes ellentámadásokat tudott vezetni. Azonban ezt a fejetlenséget a királyiaknál nem nagyon díjazza a vezetőség. Brit és spanyol lapinformációk szerint könnyen elképzelhető, hogy a karácsonyi szünet után már nem Benítez foglalja el a kispadot a Bernabéuban.