3. forduló;Labdarúgó Európa Liga;

2016-10-21 07:51:00

El: Korhuték kikaptak

Az Európa-liga harmadik fordulójában a Korhut Mihályt is soraiban tudó Hapoel Beer-Sheva labdarúgócsapata hiába uralta a Sparta Praha elleni mérkőzést, a csehek a csereként beállt Pulkrab révén a semmiből találtak egy gólt a 71. percben, s három ponttal tértek haza.

Az izraeli bajnok így a K jelű kvartett harmadik helyére csúszott vissza, azonban még minden esélye megvan a továbbjutásra. A csoport másik mérkőzésén a hajrában tíz emberre fogyatkozó Inter hazai környezetben, Candreva találatával győzte le 1-0-ra a Southamptont.

Eredmények: Celta Vigo - Ajax 2-2, Standard Liege - Panathinaikosz 2-2 , Sahtar Donyeck - Gent 5-0, Konyaspor - Braga 1-1, Krasznodar - Schalke 04 0-1, Salzburg - Nice 0-1, Slovan Liberec - Fiorentina 1-3, Qarabag - PAOK 2-0, Hapoel Beer Sheva - Sparta Praha 0-1, Internazionale - Southampton 1-0, Steaua Bucuresti - Zürich 1-1, Osmanlispor - Villarreal 2-2.