FA Kupa;mélyrepülés;nyolcaddöntők;Leicester City;

2017-02-20 06:57:00

FA-kupa - újabb Leicester-fiaskó

Tovább folytatódott az angol bajnok, Leicester City mélyrepülése. Claudio Ranieri tanítványai a bajnokságban elveszítették legutóbbi öt meccsüket, most pedig az FA-kupából is kiestek.

A rókák a harmadosztályú Milwall otthonában úgy szenvedtek 1-0-s vereséget, hogy a házigazda majdnem egy teljes félidőn át emberhátrányban futballozott. A Manchester City sem tudta érvényesíteni a papírformát, Pep Guardiola együttese a másodosztályú Huddersfield vendégeként játszott 0-0-s döntetlent. A legnagyobb meglepetést viszont az ötödosztályú Lincoln szolgáltatta, a kiscsapat a Burnley elleni hajtott végre óriási bravúrt.

A Tottenham vasárnap hozta a kötelezőt, Harry Kane mesterhármasával átgázolt a városi riválison, míg a Manchester United a Blackburn együttesén jutott túl.

FA-kupa, nyolcaddöntők. Szombat. Burnley-Lincoln City 0-1, Huddersfield-Manchester City 0-0, Middlesbrough-Oxford United 3-2, Milwall-Leicester City 1-0, Wolverhampton-Chelsea 0-2. Vasárnap. Fulham-Tottenham 0-3, Blackburn-Manchester United 1-2. Hétfő. Sutton-Arsenal (Tv.: Sport2 20.45)