Real Madrid;27. forduló;La Liga;

2017-03-14 06:53:00

Navas hálás lehet, mert már megint jött Ramos

Megszenvedett a győzelemért a Real Madrid a spanyol labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának vasárnapi esti összecsapásán, ugyanis a királyi gárda hátrányból fordított a Betis ellen.

Keylor Navas az első félidőben nagyot bakizott, hárította Sanabria távoli löketét, ám addig szerencsétlenkedett míg hálójába gurult a labda. A szünet előtt Cristiano Ronaldo egyenlíteni tudott, majd a mérkőzés hajrájában ismét Sergio Ramos mentette meg a blancókat. A forgatókönyv a megszokott volt, Real szöglet, majd a spanyol bekk fejel az ellenfél hálójába.

A Real tehát kihasználta a Barcelona botlását, mivel Messiék a hétközi 6-1-es siker után váratlan és kínos vereséget szenvedtek a Deportivótól. A Sevilla sem tudta megnyerni soron következő mérkőzését, az Alavés elleni döntetlen után ezúttal a Leganes elleni is csak 1-1-re futotta. Az Atlético Madrid viszont próbálja tartani a lépést, Griezmann hajrában lőtt góljával elcsente a három pontot a Granada otthonából.

La Liga, 27 forduló. Espanyol-Las Palmas 4-3, Valencia-Sporting Gijon 1-1, Sevilla-Leganes 1-1, Málaga-Alavés 1-2, Granada-Atlético Madrid 0-1, Real Sociedad-Athletic Bilbao 0-2, Deportivo La Coruna-Barcelona 2-1, Celta Vigo-Villarreal 0-1, Real Madrid-Betis 2-1.

Az élmezőny. 1. Real Madrid 62 pont/26 meccs, 2. Barcelona 60, 3. Sevilla 57.