Anglia;

2019-02-24 18:18:53

Sérüléscumami és gól nélküli döntetlen az MU-Liverpool meccsen

A Manchester United házigazdaként gól nélküli döntetlent játszott a Liverpool csapatával az angol labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának rangadóján vasárnap. Ole Gunnar Solskjaernak, a Manchester United vezetőedzőjének már az első félidőben ki kellett használnia mindhárom cserelehetőségét, mert Ander Herrera, Juan Mata és Jesse Lingard is megsérült. A túloldalon kollégájának, Jürgen Kloppnak is változtatnia kellett, ő Roberto Firminót veszítette el. A vendégek hiába játszottak szinte végig mezőnyfölényben, s birtokolták többet a labdát, csupán egy lövésük találta el a kaput.

A bajnokságban az élmezőnybe tartozó csapatok közül a Tottenham váratlanul 2-1-re kikapott a Burnley vendégeként még szombaton, míg a negyedik helyre előre lépő Arsenal vasárnap 2-0-ra győzött a Southampton ellen. További eredmények: Cardiff-Watford 1-5, West Ham-Fulham 3-1, Newcastle-Huddersfield 2-0, Bournemouth-Wolverhampton 1-1, Leicester-Crystal Palace 1-4.