Babos párosban már továbbjutott a US Openen

2019.08.30. 22:00
Babos és Mladenovic egyik korábbi, az Australian Openen játszott mérkőzésük közben
Fotó: babostimea.hu / Luke Hemer / Tennis Australia
Miután egyesben kiesett, A francia Kristina Mladenovic-csal az oldalán első helyen kiemelt magyar a 16 közé jutásért játszik legközelebb.
A páros magabiztos játékkal jutott a második fordulóba az amerikai nyílt teniszbajnokságon - írja az MTI. A magyar, francia kettős két szettben, egy óra két perc alatt nyert a Jessica Moore, Giuliana Olmos ausztrál, mexikói duó ellen pénteken a legjobb 32 közé jutásért rendezett mérkőzésen. A következő ellenfél a Jekatyerina Alekszandrovna, Okszana Kalasnyikova orosz, georgiai páros lesz.

A Espanyol ellen, Barcelonában kezd a Ferencváros

2019.08.30. 18:22

Fotó: Koszticsák Szilárd / MTI
Megvan az Európa-liga csoportmérkőzéseinek sorrendje.
A zöld-fehér klub a szeptember 19-ei első forduló után két héttel a Ludogorecet látja vendégül, amit a Bajnokok Ligája selejtezőjének első fordulójában elbúcsúztatott, majd október 24-én a CSZKA Moszkvához látogat - írja az MTI. A csoportkör második felében előbb november 7-én az orosz, majd 28-án spanyol riválisát fogadja a Fradi, a zárókörben pedig a bolgár csapat otthonában lép pályára. A négyesből az első kettő folytathatja szereplését tavasszal a legjobb 32 között.

Leclerc volt a leggyorsabb a Belga Nagydíj második szabadedzésen

2019.08.30. 18:03

Fotó: KENZO TRIBOUILLARD / AFP
Az első szabadedzés után helyet cserélt Vettellel.
Vagyis Leclerc mögött a második helyen csapattársa, a négyszeres világbajnok német Sebastian Vettel végzett. Az első szabadedzésen is ők ketten álltak az első és a második helyen, csak fordítva, a Ferrarik tehát továbbra is kézben tartják a Belga Nagydíjat. Az olasz csapat legnagyobb riválisa, a Mercedes két pilótája köridején és helyezésén is tudott javítani a délelőtti gyakorláshoz képest: a finn Valtteri Bottas ötödikből lett harmadik, míg az ötszörös vb-győztes, címvédő és az összetettben most is az élen álló brit Lewis Hamilton hatodikból negyedik. A Ferrari két pilótáján kívül csak Bottas tudott 1:45 percnél jobb köridőt, ezt viszont Leclerc és Vettel már az első szabadedzésen elérte.

A második szabadedzés élcsoportja:

1. Charles Leclerc (monacói, Ferrari) 1:44.123 perc 2. Sebastian Vettel (német, Ferrari) 1:44.753 3. Valtteri Bottas (finn, Mercedes) 1:44.969 4. Lewis Hamilton (brit, Mercedes) 1:45.015 5. Sergio Pérez (mexikói, Racing Point) 1:45.117 6. Max Verstappen (holland, Red Bull) 1:45.394

Az első szabadedzés élcsoportja:

1. Vettel 1:44.574 perc 2. Leclerc 1:44.788 3. Verstappen 1:45.507 4. Alexander Albon (thaiföldi, Red Bull) 1:45.584 5. Bottas 1:45.882 6. Hamilton 1:45.973