A rendőrség elfogatóparancsot adott ki Edouard Ndjodo ellen. A Ferencváros, a Budapesti Honvéd és a Siófok volt kameruni focistáját garázdaság miatt körözik – vette észre a 444 a police.hu oldalon a körözöttek között. Mint írták, Ndjodo nevéhez több botrány is kötődik. Az FTC öltözőjében randalírozó szurkolókkal összetűzésbe került, a csapat az eset után a Ferencváros meg is vált tőle.
A 2007-ben és 2008-ban az NB II-be száműzött zöld-fehér csapatnál az FTC mérkőzéseiről, játékosairól adatbázist készítő tempofradi.hu oldalon az áll, hogy egy idény alatt 34 alkalommal lépett pályára és összesen 16 gólt szerzett. – Egy másik klubnál csapattársát, László Andrást egyszer úgy lefejelte az egyik edzésen, hogy László orra eltört. Détári Lajos viszont azt nyilatkozta róla, hogy ha tizenegy Ndjodo futballozna a Siófokban, a csapat nem állna kieső helyen.
Az MLSZ adatbankja szerint a most 40 éves Edouard Ndjodo még a 2023/2024-es idényben a Baranya vármegyei bajnokságban a Siklós csapatában játszott. Az agresszivitást azonban a jelek szerint idősebben is megtartott, a Pécsi Törvényszék büntetés-végrehajtási csoportka 2025. november 14-én garázdaság miatt adott ki ellene elfogatóparancsot.

