Parlament;Kossuth tér;alakuló ülés;buli;Tisza Párt;

Nagyon sokan ünnepelnek

A Kossuth téri metrómegálló környékén mozdulni sem lehet, akkora a tömeg. Sokan mérgelődnek, hogy nem lehet kijutni, főleg, akik gyerekkel érkeztek. Tele vannak a környező utcák is, és bár fél 7 körül elkezdtek szállingózni az emberek, még mindig hatalmas a tömeg, hosszú sor áll a foodtruckoknál és a sörstandoknál is.

Magyarország többé nem lesz következmények nélküli ország – ígérte a hivatalba lépő kormányfő.