Parlament;Kossuth tér;alakuló ülés;

Egész Budapest bulizik

Este 9 után Kapitány István leendő gazdasági és Ruszin-Szendi Romulusz leendő honvédelmi minisztert kaptuk el, amint éppen a Jászai Mari térnél fotózkodtak a Tisza-hívekkel.

Rengeteg ember ünnepelte a Kossuth téren az új kormány megalakulását. Gyakorolni kell a részvételi demokráciát, nem szabad beérni annyival, hogy a Tiszának kétharmada van, és majd mindent megold helyettük – nyilatkozta az egyik résztvevő.