Még el sem simultak a régi ellentétek, máris újabb csaták alakultak ki a kormány és a főváros között a Városliget átalakítása miatt

Elsősorban a Hősök tere zöldítése és a Kós Károly sétány autóforgalom előli lezárása körül.

Úgy tűnik, a zöld nyer a Ligetben, a dugók máshol lesznek

Kitiltják az autókat a Városligetből

2021-től véglegesen lezárják a Kós Károly sétányt a gépjárművek elől - tudta meg a Zoom.hu a Városliget Zrt-től.

Népszava fotó
  • Belföld
  • Gazdaság
  • Külföld
  • Vélemény
  • Kultúra
  • Népszava-videó
  • Fotógaléria
  • Szép Szó
  • Visszhang
  • Nyitott mondat
  • Reflektor
  • Bűnügy-baleset
  • Sport
  • Mozaik
  • Napi Visszhang