hulladék;Bayern München;Barcelona;Lewandowski;Caleb Porter;

2014-08-08 07:58:00

Bayern, Barcelona: blamázs

Egyaránt vereséget szenvedett szerdán felkészülési mérkőzésen a Bayern München és a Barcelona labdarúgócsapata.

Előbbi az Egyesült Államokban mérkőzött meg a helyi élvonal ligaválogatottja ellen, s noha Lewandowski találatával már a 8. percben vezetést szerzett, a hazaiak a szünet után fordítottak (2-1). A félidőben hat friss világbajnok is pályára lépett a bajor együttesben, ám közülük Bastian Schweinsteigert sérülés miatt le kellett cserélni.

Pep Guardiola vezetőedző a lefújás után nem fogott kezet kollégájával, Caleb Porterrel, mert szerinte az MLS játékosai többször durván szabálytalankodtak a barátságos meccsen. A Luis Enrique vezette Barca Genfben kapott ki 1-0-ra a Napoli ellen, miután a katalánok firss igazolása, a chilei Claudio Bravo  kapitális potyagóllal mutatkozott be a mérkőzés 80. percében.