Beírók;Premier League;13. forduló;

2016-11-28 06:55:00

Már nincs veretlen csapat a PL-ben

A Premier League 13. fordulójának rangadóján a Chelsea 2–1-es győzelmet aratott a városi rivális Tottenham Hotspur ellen. A vendégek hiába szerezték meg a vezetést, végül Antonio Conte csapata fordítani tudott, s elvette riválisa veretlenségét.

A Liverpool és a Manchester City is győzött a szombati játéknapon, bár mindkét csapat a vártnál jobban megizzadt.

A Swansea és a Crystal Palace találkozója bővelkedett fordulatokban, ugyanis Zaha révén a vendégek szerezték meg a vezetést, majd a hazaiak húztak el 3-1-re. A 75. percet követően tíz percen belül fordított a Palace, ám a hosszabbításban Llorente két találata a hazaiaknak ért három pontot. Az Arsenal vasárnap hazai pályán győzött 3-1-re a Bournemouth ellen, míg a Manchester United 1-1-es döntetlent játszott a West Hammel.

Premier League, 13. forduló. Burnley-Manchester City 1-2, Hull City-West Brom 1-1, Leicester-Middlesbrough 2-2, Liverpool-Sunderland 2-0, Swansea-Crystal Palace 5-4, Chelsea-Tottenham 2-1. Vasárnap. Watford-Stoke 0-1, Arsenal-Bournemouth 3-1, Manchester United-West Ham 1-1, Southampton-Everton 1-0.

Az élmezőny. 1. Chelsea 31 pont, 2. Liverpool 30 (32-14), 3. Manchester City 30 (29-12).