olasz bajnokság;Juventus;Cristiano Ronaldo;

2018-12-29 14:54:33

Cristiano Ronaldo duplájával nyert, de megizzadt a Juventus

A Juventus-Sampdoria meccsen percekkel a vége előtt 2-2 volt az állás, de aztán a vendégek egyenlítő gólját érvénytelenítették. A Juve veretlenül zárta az őszi szezont.

Cristiano Ronaldo már a 2. percben beköszönt, ám a Sampdoria az első félidő hajrájában egyenlített. A második játékrészben Ronaldo 11-esből volt eredményes, és úgy tűnt, a Juve meg is nyeri a meccset. A végére azonban elég izgalmasan alakultak a dolgok, a vendégcsapat ugyanis Saponara gyönyörű felső sarkos góljával egyenlített. Már a középkezdéshez készülődtek a játékosok, és az eredményjelzőn meg is jelent a 2-2-es állás, amikor videobírózás következett, aminek a végén les miatt érvénytelenítették a Sampdoria gólját.

A 2-1-es győzelemmel a Juventus továbbra is fölényesen vezeti a bajnokságot, ráadásul úgy, hogy egész ősszel nem kapott ki senkitől.