A rendkívüli meleg ellenére is rengetegen jöttek ki, de vélhetően kevesebben lesznek majd, mint a tavalyin. A felvonulás útvonalán lépten-nyomon szivárványos zászlókat, legyezőket és napernyőket árulnak, de tiszás kitűzőre is bukkantunk. Pontban 3 órakor elindult a menet, már a Deák Ferenc téren halad keresztül. Karácsony Gergely ígéretéhez híven idén is részt vesz a felvonuláson.

