„Bűn nem lehet büszkeség tárgya! Budapest nem Szodoma!” – vette észre a Telex a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom (HVIM) molinóját A Gellért-hegyre kifeszítve. Mint írták, a HVIM pár tucat feketébe öltözött demonstrálója Szent Gellért szobra alól szemlélte a hídon vonulókat.
