Több korábbi ellenzéki politikus is feltűnt a Budapest Pride-on. Így Varju László, a DK nemrég választott elnöke is felvonult. „A Demokratikus Koalíció kiáll a nyílt, befogadó és a kölcsönös tiszteleten alapuló társadalom mellett, egy olyan világért, ahol mindenki önmaga lehet” – írta közleményében az ellenzéki párt.
Az MSZP egykori társelnöke, Kunhalmi Ágnes, és a Momentum volt elnöke, Fekete-Győr András is feltűnt, de Jámbor András is Facebook-posztot küldött az Erzsébet hídról.

