Ami a hangulatot illeti, megszokottnak mondható: felszabadult, a kocsikon és az utca kövén is táncolnak, énekelnek az emberek a tikkasztó hőség ellenére. Több mentőautó kíséri a felvonulókat, egyelőre még nem láttunk olyat, hogy rosszullét miatt intézkedni kellett volna.

