Virág elvtárs zöldbe vágyott
Virág elvtárs úgy döntött, hogy a családjával zöldövezetbe költözik. Megérkezett a feleségével és három lányával. Egy éven át építkezett, mindennap falakat bontatott, építtetett, fúratott, faragtatott; minden hétköznap reggel héttől este hatig kalapáltak, ütöttek-vágtak, dörömböltek és kiabáltak a munkások, a szomszédok nagy örömére. Virág elvtárs meghozta az örökös zajt a zöldövezeti nyugalomba.
