Chelsea;Liverpool;Steven Gerrard;

2015-05-11 07:57:00

Veterán hősök

A már bajnok Chelsea 1-1-es döntetlent játszott a Liverpoollal a labdarúgó angol bajnokság 36. fordulójának rangadóján. A londoni kékek John Terry révén szereztek vezetés, de a félidő hajrájában Steven Gerrard egyenlíteni tudott.

Az eredmény már nem változott a folytatásban, így a vörösöknek már csak matematikai esélyük van a negyedik, még Bajnokok Ligája indulást érő hely kiharcolására. A másik vasárnapi mérkőzésen a Manchester City 6-0-ra kiütötte a QPR csapatát, amely így búcsúzott az angol első osztálytól. A találkozón Sergio Agüero mesterhármast ért el.

További eredmények: Crystal Palace-Manchester United 1-2, Aston Villa-West Ham 1-0, Hull City-Burnley 0-1, Leicester City-Southampton 2-0, Newcastle-West Bromwich 1-1, Stoke-Tottenham 3-0, Everton-Sunderland 0-2. Az élmezőny: 1. Chelsea 84 pont, 2. Manchester City 73, 3. Arsenal (két meccsel kevesebbet játszott) 70, 4. Manchester United 68.