futball;vereség;Liverpool;Ligakupa;Leicester City;

2017-09-21 07:54:00

Kínos Liverpool-vereség

A legutóbb elődöntős Liverpool számára gyorsan véget ért az angol labdarúgó Ligakupa 2017/18-as kiírása, miután a 32 között kikapott a Leicester City vendégeként. Jürgen Klopp együttese hiába birtokolta 70 százalékban a labdát és lőtt sokkal többször kapura, gólt csak a hazaiak szereztek.

„Az első félidőben remekül játszottunk, akkor el kellett volna döntenünk a meccset. A Leicester City azonban túlélte ezt az időszakot, mert a helyzeteknél nem voltunk elég pontosak” - kesergett Klopp.– Egy szögletet követően, második szándékból kaptuk az elsőt, majd megint egy bedobás után jött a gól. Őszintén szólva, rosszul vagyok az ilyenektől, ezt egyszerűen nem lehet csinálni” – tette hozzá.

A Liverpool gyorsan revánsot vehet legyőzőjén, mivel szombaton, a bajnokságban is a Leicester Cityhez látogat. Lapzártánk után további öt mérkőzést rendeztek a Ligakupában.

Ligakupa, 3. forduló:

Leicester-Liverpool 2-0, Brentford-Norwich 1-3, Wolwerhampton-Bristol 1-0 (hosszabbítás után), Burnley-Leeds United 2-2 (tizenegyesekkel 3-5), Bristol City-Stoke City 2-0, Aston Villa-Middlesbrough 0-2, West Ham United-Bolton 3-0, Crystal Palace-Huddersfield 1-0, Bournemouth-Brighton&Hove 1-0 (h.u.), Reading-Swansea 0-2, Tottenham-Burnley 1-0.