Szombat hajnalban volt egy kis balhé, a Király utcában a PSG és az Arsenal 30-30 ultrája verekedett össze.
A Király utcában már volt balhé, összeverekedtek a PSG és az Arsenal ultráiAz emiatt és más incidensek miatt indított rendőrségi eljárásokról ebben a cikkünkben írtunk:
Füstgyertyák, verekedés, rongálás – Több embert is előállított a BL-döntővel összefüggésben a rendőrség