A Fidesz leginkább vad osztogatásba kezdett, a Tisza Párt ellőállt egy átfogó programmal, a Demokratikus Koalíció törvényjavaslatok tervezetével jött kormányváltás esetére, a Mi Hazánk Mozgalom megfélemlítésre játszott, a kétfarkúak pedig a leginkább csak a két farkukat kergették.
Bemutatták a Tisza Párt programját, a jogállamiság helyreállításával, a milliárdosok különadójával és az euró bevezetésével jönne Magyar Péter kormányaOlyan vad osztogatásba kezdett az Orbán-kormány, hogy már februárban összeomlott a 2026-os költségvetés„Vége, takarodó, börtönbe mennek…!” – Erődemonstrációt tartott Kállón a magyar szélsőjobb, Toroczkai László elszámoltatná Magyar Pétert isKovács Gergely: Az életben nem loptam el semmit a párttólÍrtunk három kampányzáró beszédről is.
Dobrev Klára a kampányzáróján: Mi egy korrupciómentes Fidesz-rendszert sem kérünkMagyar Péter a kampányzáróján: Kormányváltás után vizsgálatot indítunk Szijjártó Péter ellen, a Fidesz holnap is hamis zászlós akciókra készülOrbán Viktor a kampányzáróján: Olyan győzelmet aratunk, amellyel saját magunkat is meglepjük