Hamlet mi magunk vagyunk
Gábor Miklós közel 300-szor játszotta Hamletet 1962 és ’67 között. A próbafolyamat közben és az előadásokról naplót vezetett, melynek harmadik, javított és bővített verzióját adja most ki Hamlet naplója címmel a MASZK Országos Színészegyesület és a POKET Zsebkönyvek. Erről kérdeztük Vecsei H. Miklóst, a sorozat egyik elindítóját, aki maga is játssza Hamletet.
